| Catalyn13Barcelona a întrebat:

Pentru cei care sunt cu pariurile si astea si se pricep. V-as ruga sa imi dati si mie niste meciuri care urmeaza sa se dispute in zilele urmatoare adica pe 18-19-20-21 noiembrie. As vrea ca meciurile sa fie din : Romania, Anglia, Spania, Franta, Portugalia, Italia, Germania, Belgia si Olanda. Vreau de asemenea sa imi ziceti si pronosticul, nu scorul, adica 1, 2, x... si sa aiba cotele destul de acceptabile, sa mai imi dati si site-ul unde ati gasit meciurile si sa imi ziceti cam de cati lei sa bag big grin Funda pentru raspunsul care mi-a folosit sa castig la pariuriwinking Si raspuns cat mai repede si urgent happy

1 răspuns:
| dragosh01 a răspuns:

Salut. Uite intra aici http://www.meciul-zilei.ro si vezi pronosticuri! in ultimele zile am pus pronosticurile lor si am castigat. Se da meciul doar pe ziua respectiva