| Anonim6666644 a întrebat:

Pentru cresterea masei musculare pentru prima masa sunt bune taratele din fulgi de ovaz cu lapte, banane, oua si carne?

2 răspunsuri:
| TheLoveDoctorr a răspuns:

Desigur ca sunt bune!

| CulturismsiFitness a răspuns:

Asta ce spui tu nu este cam corect. Trebuie sa elaborezi un pic... cate mese mananci pe zi si daca urmezi un regim alimentar pentru masa muculara sau esti la dieta si vrei calitate.Iti recomand un canal de youtube al unui culturist profesionist roman. Canalul se numeste totul despre steroizi. Are acolo tot ce vrei si are si niste antrenamente foarte smechere.