| combativul a întrebat:

Pentru cunoscatori vreau sa intreb daca creatina monohidrata se poate combina cu un pre workout?

6 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Doar daca acel prewirkout nu are deja si el creatina astfel riscand sa faci "supradoza" de creatina care s-ar putea, s-ar putea am zis traduce prin piatra la rinichi in timp...dar daca bei lichid mult nu vad nici aici cum s-ar putea intampla.
Deci ia separat daca acel supliment nu are, daca are deja nu vad de ce ai mai lua in plus...

| aXy99 a răspuns:

Da.
Unele pre-workout-uri chiar au creatina integrata.

| alex495 a răspuns:

Da, e ok

| Alive99 a răspuns:

Daca acel pre-workout contine creatina nu te alarma daca vei.lua si tu doza ta zilnica, excesul de creatina se va elimina prin urina, deci nu te afecteaza cu nimic. Poti lua cu pre-work

| combativul explică:

Mersi, sa traiti!

| popika321 a răspuns:

Nu are nicio problema daca o combini eu am facut asta timp de cateva luni nu am patit nimic