| andreiandreyyy a întrebat:

Pentru microbisti!

Credeti ca francesco totti va mai marca înca 27 de goluri in serie A?
Pentru al depasi pe silvio piola care are 274 de goluri, iar totti are 248

6 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Nu, asta chiar nu cred. La AS Roma nu prea l-am mai vazut jucand, iar cand a facut-o, mi-a dat impresia ca nu mai are cum sa ajute aceasta echipa. Este, indiscutabil, unul dintre cei mai mari atacanti din istorie, un simbol al Romei, insa varsta pare ca-si spune cuvantul. Il vad retragandu-se si ocupand un post in conducerea Romei.

| LonelyLoner92 a răspuns:

De ce nu? Este un jucator foarte bun.

| Drimmero a răspuns:

Nu prea mai cred ca mai joaca 2-3 ani pentru a marca atat. A marcat Higuain putin mai multe, el fiind in forma dar le-a marcat greu, dar Totti deja isi arata varsta! El cu singuranta ar marca si intr-un picior!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

înca 27 de goluri
Asta înseamna cel putin 2 ani in care trebuie sa joace
E greu dar nu imposibil
Cine stie cu goluri din penalty se poate apropria

| andreiandreyyy explică:

Sunt de acord cu tine!
Insa eu cred ca va ramane cu obsesia asta, dupa ce se va retrage!

| AFR81 a răspuns (pentru andreiandreyyy):

Posibil. O obsesie asemanatoare se pare ca are si Mutu, dorind sa-l depaseasca pe Hagi in topul golgheterilor all-time ai nationalei, insa atunci cand nu te mai ajuta corpul, e greu.