| Drimmero a întrebat:

Pentru mincrobisti, cu ce echipa straina tineti? Dar din Romania/liga 1?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Nu pot sa spun ca ar fi o singura echipa din afara cu care tin. Sunt mai multe pe care le simpatizez: Manchester City, Chelsea, Arsenal, Real Madrid, Inter, PSG si Benfica. Din Romania tin cu Steaua, cu Viitorul pentru ca e echipa judetului si cu, din pacate, defuncta CSFC Callatis Mangalia.

| Drimmero explică (pentru AFR81):

Pentru Steaua si Arsenal iti dau funda!

| AFR81 a răspuns (pentru Drimmero):

Arsenal e echipa mea favorita din Anglia, apoi Chelsea si apoi City. Au o echipa frumoasa, iar Wenger e smecher tare laughing. Pacat ca anul asta ne-a scapat titlul din nou.

| Drimmero explică (pentru AFR81):

Sunt obisnuit cu politica lui Wenger de a transfera si de a ''se lupta'' la titlu. Asta e, n-a fost sa fie anul asta, ramane de vazut! COYG!

36 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Anul asta m-am uitat 5 secunde la fotbal, 3 secunde am vazut barcelona, 2 secunde steaua

| RAY a răspuns:

Dar promit ca ma voi uita la camiponatul european la majoritatea jocurilor

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu stiu daca Dinamo se pune laughing

| Drimmero explică (pentru DoarBogdan):

Da, este echipa romanesca. Esti dinamovist?rolling on the floor

| Florentina9210 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Cu Dinamo tin si eu!

| DoarBogdan a răspuns (pentru Florentina9210):

Asa. Stai ca se supara pe noi laughing

| DoarBogdan a răspuns (pentru Drimmero):

Nu. Dar imi place imaginea de caine. laughing

| Drimmero explică (pentru DoarBogdan):

Ce mai explicatierolling on the floor). Spune mai bine ca-ti place de echipa aia! Nu ma supar.

| DoarBogdan a răspuns (pentru Drimmero):

Nu man. Dar auzeam pe toti, Steaua, Steaua... Mie nu imi placea sa ma aseman cu multimea. Dar asta e doar asa. Eu nu sunt microbist. Dar daca as fi... mda ai putea zice big grin

| Florentina9210 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Sa se supere. Ce imi pasa mie? laughing

| Drimmero explică (pentru Florentina9210):

Nu ma doare nicaieri de dinamo, asa ca m-ar durea sub talpa ca echipa asta e sustinuta, ca sa fiu si eu ''rau''smug.

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Dinamo*
N-ai sanse sa fii ''rau'' in fata mea. smug

| Drimmero explică (pentru Florentina9210):

Nu ai de ce sa ma corectezi, am scris acest nume cum am considerat eu!

| DoarBogdan a răspuns (pentru Florentina9210):

Ia, ia ca deja s-a enervat laughing

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Dar nu e era corect!
Era nume de echipa, era logic sa il scrii cu litera de tipar.

| Florentina9210 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Ne ia la bataie laughing tu ramai si eu fug. Cate te ''bate'' pe tine, eu am timp sa fug acasa.

| DoarBogdan a răspuns (pentru Florentina9210):

Sau poate ma pun de comun acord cu elbatting eyelashes

| Florentina9210 a răspuns (pentru DoarBogdan):

De asta imi esti? smug

| DoarBogdan a răspuns (pentru Florentina9210):

O fi de la bere laughing

| Florentina9210 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Las-o mai moale!

| DoarBogdan a răspuns (pentru Florentina9210):

Ce zici de shaorma aia? Ca mi s-a facut foame sad

| Florentina9210 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Ti-am oprit si tie.

| DoarBogdan a răspuns (pentru Florentina9210):

Mie imi place cu mult sos :3

| R0R0 a răspuns:

Steaua.
Nu sunt eu nu stiu cat de microbista, dar totusi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

,,U'' Cluj si FC Barcelona

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astra si Osasuna

| Drimmero explică (pentru anonim_4396):

Ce combinatie letala!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Astra e buna, nu cred ca ma contrazici, iar Osasuna si Granada ma ajuta sa castig.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Haide,dom'ne,ca francezii puteau fi batuti si fara miza! Egal?

| SorinelF86 a răspuns:

Tineam cu steaua dar sunt satul de ce se intampla in jurul echipei si am renuntat, acum tin cu Viitorul lui Hagi, mi se pare cel mai bun proiect din Romania ultimilor 25 de ani. in afara in functie de campionat tin cu Barcelona, Juventus, Dortmund

| Marius_Smarandache_1993 a răspuns:

Ba eu raman cu FCU CRAIOVA si BARCA

| GabrelBro123 a răspuns:

Fcsb

big grin

| Georgeportar a răspuns:

ACU Fiorenrina sau Manchester Unite
Și din
România
Cu
Steaua sau
CSMS IASI