| Drimmero a întrebat:

Pentru toti fanii Premier League, care e topul cel mare din sezonul urmator, pe cine vedeti campioana si pe cine vedeti 'dezamagirea sezonului'?

13 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Arsenal desigur

| Drimmero explică (pentru RAY):

Daca pleaca mumia sclerozata, da!

| Maree1 a răspuns:

City, United și chelsea se bat la primul loc. Dezamăgirea: arsenal

| Drimmero explică (pentru Maree1):

Yawnited? bwhahahahaha
Copilu', aveti noroc ca mumia senila nu mai pleaca de la Arsenal ca nu mai vedeai glumele astea in fata noastra in clasament!

| TipulCiudatDinSpateleFarmaciei a răspuns:

Eu sunt fan Arsenal.La momentul actual, daca is pune serios in cap si mai face cateva achizitii, poate sa se puna cu marile echipe ale lumii.Dar asa e fotbalul, imprevizibil.Vom vedea.As vedea-o campioana pe Arsenal, sincer, si ca dezamagire, din pacate, Manchester City

| Drimmero explică (pentru TipulCiudatDinSpateleFarmaciei):

'Daca si cu parca', sunt satul de acest daca pana peste cap!
Ai omis un lucru,, 'daca' pleaca mumia frantuza avem sansa noastra.

| TipulCiudatDinSpateleFarmaciei a răspuns (pentru Drimmero):

Vrajeli.Nu Wegner e problema.Astia au destula experienta cat sa isi stie slabiciunile si unde sa lucreze.

| Drimmero explică (pentru TipulCiudatDinSpateleFarmaciei):

Tu ma trollezi acum sau care e faza? Terminati cu naivitatea asta de care tot dati dovada,, W0nger e unicul vinovat pentru situatia actuala de la Arsenal.
Hai sa-ti dau cateva exemple de 'gafe' din zecile facute de mumie:
1. in 2013 s-a zgarcit la 20 de milioane de euro pentru transferul lui Suarez de la Liverpool, la cate rezerve avea nu-i vezi rostul
2.In 2013 a fost nevoie de interventia noastra pe retelele de socializare pentru aducerea lui Ozil, cu chiu cu vai adus si atunci.
3.Acum 2 sezoane cand a luat Leicester campionatul si granzii erau la pamant, deci Arsenal avea unda verde spre titlu, l-au luat amatorii lui Ranieri...
4.Aceeasi poveste, staff-ul la pamant, jucatori rupti in luna decembrie, campionat terminat in februarie, dar in acelasi an, coincidenta nu e, doar competenta!
5.A terminat pe locul 5, loc de Uel in conditiile in care ai bani cacalau sa faci orice transferuri iti doresti, dar tu il aduci pe Takuma Asano din mirificul campionat orezar japonez
6.Banii incasati de club intra in buzunarul lui Stan Kroenke, nu am vazut un transfer reusit in ultimul timp de Arsenal
7.Nu are ochi pentru defensiva, luam gol aproape meci de meci, dar tu vii la conferinta de presa si spui ca apararea este betonata si echilibrata.
Las-o dracu'!

| Teffan a răspuns (pentru Drimmero):

laughing

| Drimmero explică (pentru Teffan):

M-am saturat de trolleala asta si de placa asta stirba si veche, nu-mi place cand am dreptate a N oara, asa sunt Wengeristii,, nu vor sa vada adevarul!

| Ione91 a răspuns:

As vrea sa o vad pe Arsenal campioana, deoarece sunt fan Arsenal de mic... iar dezamagirea sezonului cred ca va fi City sau UTD... p.s: Asa multi fani Arsenal sunt pe TPU?

| Drimmero explică (pentru Ione91):

Arsenalul doar e cea mai iubita echipa britanica de departe, are multi fani raspanditi prin toata lumea, e normal sa aiba peste tot suporteri!

| Danielionutz2003 a răspuns:

Pentru mine dezamagirea sezonului viitor va fi Arsenal, iar campioana Angliei va fi Manchester City