| ghebush a întrebat:

Piata de adidasi este plina de fakeuri. Eu de exemplu acum vreo doi sau trei ani am cumparat o pereche de tenesi converse si s-au dovedit a fi fakeuri - nici nu puteam sa ii port - am incercat de cateva ori dar ma strangeau, transpirai in ei dezastru etc. Siteul de unde am cumparat nici nu mai e pe internet (ceva de genul promotii etc... nu mai tin minte)

Sunt cateva websiteuri de incredere de unde poti sa cumperi acum. Eu am cumparat de pe originals am mai cumparat si pe pe epantofi, de pe sportvision etc.

In ultima perioada am cumparat am cumparat trei perecti de adidas superstar pentru sotia mea si pentru copii de pe AA Sport https://aasport.ro/......originali/ la pret ok si fetele sunt foarte multumite de ei.

Pentru mine mi-am luat recent o pereche de Aaidasi Nike Air MAX PLUS – COD 852630 602 - excelenti! ( https://aasport.ro/adidasi-nike-originali/brand/nike/pag e/2/

Astia de la AASport vand doar originali, din ce experienta am eu cu ei. Cand am fost in Timisoara am vizitat si magazinul lor din Iuliul Mall, foarte frumos si parca au mai multe modele decat pe website.

Daca ati mai luat careva de pe https://aasport.ro/ poate va scrieti si voi parerea si ce experienta ati avut. Apropos tot de la ei am luat si o perece de adidasi adidas la care nu mi s-a potrivit numarul si i-am trimis inapoi si am fost placut surprins cand am vorbit chiar cu patronul la telefon si mi-am dat toti banii inapoi in vreo doua zile. Eu ii recomand si o sa mai iau de la ei.

Cei care mai cumparati de pe online adidasi originali puteti sa imi dati si mie aici alte websiteuri cu modele frumoase, preturi ok, sa fie adidasi originali? Multumesc!

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Various brands, fashion days, answear

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce pute a reclama ce ai scris tu aici

| GeorgianaDiaconu a răspuns:

Mie imi spui?! Am dat 550 ron pe niste Jeremy Scotturi ( adidasi cu un cap de ursulet mare pe limba ) si mi s au murdarit prin cusaturi, mi s-a lasat capul peste siret si cand mergeam "sarea" in sus si in jos, ursuletul nu statea fix. S au largit si indiferent de cat i-am spalat la masina, mirosul din ei nu iese. Folosesc spray uri pentru anti miros de transpiratie sau altceva, insa acesti adidasi pe care am dat 550 plus transport cica din Anglia inca vreo 50, parca ademenesc mirosurile si jegul de pe strada.