| EdyFcsb a întrebat:

Poate cineva sa-mi recomande niste antrenamente care le-as putea practica singur pentru stilul de lupta BJJ (Brazilian Jiu Jitsu).

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mă bucur că mai este cineva implicat în așa ceva, eu fac de câteva luni cu un prieten, singur nu prea ai ce să faci că se bazează pe prize, poate doar dacă ai încerca să-ți testezi propriul corp să vezi la cât ai ceda, e ca și la sfoara, când te tot crăcești, încet, încet, până ai picioarele pe toată lungimea lor, pe sol laughing. Fă exerciții pentru a-ți dezvolta musculatura.