| GabiIancu2001 a întrebat:

Poate să îmi explice cineva de ce am corpul scurt? M-am comparat cu unul de înălțimea mea și are corpul mult mai,, mare" decât mine.Ce-i drept el face și sala ..Cum e posibil? Dau funda pentru un răspuns concret

2 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Nici animalele nu sunt la fel de mari sau mici toate, ce sa mai vorbim de oameni.Da vina pe genetica.Si daca unul care face sala este mai dezvoltat decat tine care nu faci, de ce te mai miri?! Cam asta este scopul sportului.

| Kerre a răspuns:

Cum ai zis si tu mai sus este si normal sa fie mai mare daca face sala, dar totul este de la genetic, nu putem fi toti egali, incepand de la cap pana la picioare toti sunt intr-un mod sau altul diferiti oricat de mult am incerca, incearca sa fii mandru cu corpul pe care il ai deoarece esti UNIC!