| Vlad231 a întrebat:

Poate sa imi spuna si mie cineva cel mai bun loc din IASI unde as putea practica kick-boxing la 14 ani?

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Http://absoluto.ro/
La Absoluto Fighting Center misiunea noastra este sa te ajutam sa devii mai bun. Am creat un mediu de antrenament placut si lipsit de accidentari. Avem antrenamente atat pentru incepatorii care nu au mai practiat niciun sport, cat si pentru practicantii avansati care isi doresc o cariera sportiva in marile organizatii mondiale. Sistemul de predare iti va da posibilitatea sa avansezi intr-un mod rapid. Tehnicile predate pot fi aplicate cu succes in situatii conflictuale. Afla mai multe informatii despre antrenamentele pe care le poti urma la Absoluto Fighting Center: MMA, Brazilian Jiu Jitsu (BJJ), Kickboxing (K-1) si Lupte Libere