| stefan563 a întrebat:

Pot avea six pack fara dieta ( sunt ectomorf si nu am avut niciodata probleme cu kilogramele).Pot avea doar prin exercitii. Funda?

Răspuns Câştigător
| Miru_Miru_1998_rrlw a răspuns:

Fii atent poti avea si eight pack daca faci exercitii la greu, lasa dieta un om cu muschi nu tine dieta lucreaza deci nu te abtine de la nimic dar fa exercitii.Am si niste recomandari cu privire la ce exercitii sa faci :
1 Floatari-sunt bune pentru toate grupele musculare si fa din alea cu bataie ca iti dezvolta si muschi pieptului
2 abdomen-incearca sa le faci cu gantere se cheama abdomen de fotbalisti
3 Stres 15
4 GEnoflexiuni bulgaresti
5 Tractiuni la bara.etc Stiu mai multe daca vrei sa vezi si alte exercitii iti las un link

| stefan563 explică (pentru Miru_Miru_1998_rrlw):

Fac tot ce ai zis in afara de stres 15 si genuflexiuni bulgaresti ( fac clasice) + plank care lucreaza tot abdomenul.Nu ar strica un link

| Miru_Miru_1998_rrlw a răspuns (pentru stefan563):

Ok dar intai imi dai funda te rog?

| aacristi a răspuns (pentru stefan563):

Eu am facut exercitii de pe you tube uite link ul si au facut efectul https://www.youtube.com/watch?v=jyQXQbFH3P0
acum trebuie doar sa intelegi cumle face ala ca altfel nu prea isi fac efectul

| stefan563 explică (pentru Miru_Miru_1998_rrlw):

Mai intai linkul rolling on the floor Promit ca dau funda

| Miru_Miru_1998_rrlw a răspuns (pentru stefan563):

Fii atent allege de pe canalul asta abdomen https://www.youtube.com/user/Angelfitnesss

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da, n-ai nevoie sa tii dieta. Fa-i multe abdomene si flotari. Gen incepi cu 40 si adaugi zilnic cate 10 din fiecare.
Eventual poti incerca sa consumi mai multa proteina din alimente.

| aacristi a răspuns:

Pai daca stai cum vrei sa ti se dezvolte muschii?

| stefan563 explică (pentru aacristi):

Fac exercitii fizice dar nu tin dieta

| aacristi a răspuns (pentru stefan563):

A da nu prea contează asta cred

| stefan563 explică (pentru aacristi):

Ce nu conteaza:dieta sau exercitiile?