| Ingognito a întrebat:

Pot cumpara proteine de la farmacie? Sau de unde le pot cumpara, la sala preturile sunt prea exagerate si ma gandeam daca le pot cumpara din alta parte? Si daca aveti ceva recomandari.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ti-as recomanda proteina organica, care se absoarbe integral si nu are efecte negative, cum sunt prafurile sintetice la borcan, care te umfla imediat cum renunti la ele.
Recomand cu toata increderea proteina oragnica numita: CARNE!

| Cosmin86 a răspuns:

De pe net... gen megaproteine.ro

| GabiDumitrescu a răspuns:

Ia si baga frumos skyr, mazare, sunca low-fat gen Padurea Neagra (sau altele cu mai putina sare, gen aia de Praga).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut. Cel mai ieftin este la gymbeam 50 de lei pe kg. Este la naturisti batoane proteice dar e mult mai scump. Alea sunt daca vrei sa mesteci ceva

| Cheo0S a răspuns:

Singurul supliment de care ai nevoie TU e creatina. In rest sunt apa de ploaie.