| anonim_4396 a întrebat:

Pot face sala? Daca da, niste sfaturi?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce sfat vrei? Mergi la sala si trage de fiare. Daca ai pe cineva sa te indrume cum si in ce fel, este si mai bine.

| Ineys a răspuns:

De unde sa stim noi daca poti face sala sau nu?
Ai ceva probleme medicale? Te-ai accidentat vreodata grav?

| Adi88 a răspuns:

Depinde dacă ai probleme medicale, cardio etc sau ești în creștere. Problemele medicale doar un doctor ți le poate spune și tot el îți dă acceptul. Iar dacă ești în creștere nu recomand sport cu greutati pentru ca îți vei tasa oasele, asta rămâne la alegerea ta. Bafta!

| Alex704 a răspuns:

Ai uitat sa ne spui ce varsta ai (banuiesc ca de asta ne intrebi daca poti face sala, altfel nu are sens intrebarea). In orice caz, daca te apuci cel mai bine e sa iti gasesti un antrenor pentru inceput care sa te indrume, nu are sens sa faci aiurea doar de dragul de a face.

| cristiww a răspuns:

Poti face. Poti face orice altceva doresti. Cam vaga intrebarea fara nici un detaliu. Cum vrei sfaturi daca nu dai nici un detaliu?