| Flores_Theo_1999 a întrebat:

Pot lua creatina de la 13 ani? (fac 14 in 2 luni)

4 răspunsuri:
| AnastasiaK a răspuns:

Eu nu inteleg de ce vrei in primul rand sa iei. Sunt 90% sigura ca nu ai inca nici alimentatia nici antrenamentul bine puse la punct. Abia cand le rezolvi pe astea ai motive sa te uiti la suplimente, dar pana atunci...

| DaniTDCI a răspuns:

Daca vrei sa fi cu un corp deformat in proportie de 50-60%, iti recomand cu incredere atunci

| AnastasiaK a răspuns (pentru DaniTDCI):

De unde ai scos prostia asta?

| Kerre a răspuns:

Salut, pot sa te anunt ca daca faci sala de 2 luni, adica inca esti in statiul de incepator nu o sa ai nevoie de creatina/suplimente + la asta ca inca esti la o varsta destul de mica, poti incepe a consuma peste cativa ani.