| Brehuescu_Horia_1977 a întrebat:

Pot lua turanabol fara testosteron injectabil?

4 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Da, evident, dar nu va fi la fel de eficient.

| laurentiutirei a răspuns:

Poti lua cu incredere:) dar iti va canta popa dupa
steroizi orali sunt cei mai daunatori plus ca fara testosteron iti dai hormoni peste cap o sa ai stari de depresie de suparare etc inceteaza cu intrebarile stupide TPU nu e dilar de steroizi[Droguri] >) plus ca in Romania sunt ilegali faci parnaie pana in 5 ani depinde, doar pestru consum
https://www.youtube.com/watch?v=GEnZxXcpi2I
se vede ca nu esti instare sa muncesti pentru rezultate

| Simpatic a răspuns (pentru laurentiutirei):

Si eu i-am mai zis asta, tot intreaba de cateva luni de acest steroid. Eu ii mai spun ceva inainte se luau steroizi de la farmacie si aveau cat de cat un control intern facut, adica se stiau ce contin, acum steroizii sunt vanduti prin piata neagra si sunt facuti din fel si fel de prostii, din uleiuri si solutii injectabile pentru cai, deci trebuie sa fii idiot sa ai incredere in aceste substante.
Ca in SUA marii culturisti au retete date de doctori pe bani sa faca injectabile e altceva dar sumele acolo ajung la zeci de mii de dollari pe luna... ceva ieftin este periculos si in cele mai multe cazuri contrafacut.
Tot ne intrebi de castig in masa si prostii dar ai vreo 15 ani de sala si nu se vede nimic dupa ce ai incercat orice?
Care este motivul tau de castigat masa, crezi ca impresionezi pe cineva?
Pe de alta parte doar un Iq mic sau un pusti fara minte mai poate apela la substante de acestea cand pe piata exista mii de suplimente care te ajuta...dar voi vreti sa trisati.
Si inca o chestie crezi ca daca te faci mai mare impresionezi cu ceva pe cineva? mai gandeste-te baietica.

| aXy99 a răspuns (pentru laurentiutirei):

Consumul NU este pedepsibil. Doar detinerea/traficul etc.