| Stefan18348 a întrebat:

Pot merge la sala la 13 ani?(Nu o să fac bodybuilfing ci exerciții de agilitate, viteza, etc)

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, copii mici nu au ce cauta la sala, fiind interzis!
Nu este recomnadat de altfel nici copiilor si nici adolescentilor sa faca sala inainte de 20 de ani, deoarece le este afectat sistemul hormonal si cresterea.

Copilasii ca tine de 13 ani merg la inot, la practicarea unui sport de echipa, crescand frumos si armonios.
Sala este pentru doar pentru adulti, dupa ce li s-a incheiat procesul de crestere.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Poți. miscarea e buna la orice vârstă.

| ReddY25 a răspuns:

Incearca

| BatrinuRuben a răspuns:

Da normal

| BatrinuRuben a răspuns:

Clar