| gra a întrebat:

Pot vedea Dolce Sport online?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Urmează pașii de aici, http://linktvonline.com/home/36-tvonline/633-Dolce%20Sport
Pa, pa.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, se poate. Descarca si instaleaza Sopcast, il gasesti pe site-ul oficial si la Live channels ai multe posturi TV, printre care si Dolce Sport, eu asa il vad. Succes si numai bine!

| FriendsShow a răspuns:

Da normal.Eu am 3.3.2, mi se pare ca este ultima versiune, il instalez, il deschid,, intru la Live Channels si aici am peste 100 de posturi iar din Romania 25 posturi, inclusiv dolce sport. Dau dublu clic si se deschide. Trebuie sa tii cont ca nu toate posturile transmit tot timpul online, dar te anunta cand nu sunt online. Succes si numai bine!

| EeErrorS a răspuns:

Dap poti, intra aici: www.12tv.ro trebuie sa instalezi sopcasc si sa folosesti interne explorer mai multe detalii gasesti pe site-ul ala