| Alphahkbg a întrebat:

Poti slabi cu flotari?

4 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Poti sa slabesti cu miscare, flotarile sunt miscare, asadar poti sa slabesti facand flotari.Doooh.

| StGaLLa a răspuns:

Da si nu grasimea fa vi sparta si inlocuita cu tesutul muscular... unu care are muschi o droaie sau ceva nu va avea 25 kg happy ati recomand 300 flotari in 30 zile un challange popular pe net happy dar eficient

| Alphahkbg explică (pentru StGaLLa):

laughing si la ce ma ajuta atatea flotari intr-un timp foarte lung eu fac cam cate 30-40 de flotari pe zi
cat slabesc daca fac 300 de flotari intr-o saptamana laughing sau 30 de zile cum ai zis tu

| StGaLLa a răspuns (pentru Alphahkbg):

Inlocuiesti grasimea cu masa musculara si gastigi si un aspect. De la o burta "cerc" la altceva