| timioros a întrebat:

Prin ce exerciti pot sa fac muschi la piept, umeri, picioare si mana(toata mana) si cum as putea ca in timp ce fac exercitiile sa nu scad in inaltime deloc. funda + vot garantat daca sunteti seriosi.

2 răspunsuri:
| klau95 a răspuns:

Simplu pai la flotari faci la: spate,umeri, triceps, pectoral+piept garantat:) la picoare genoflexiuniile daca crezi ca dau roade. mergi cu bicicleta sau alearga in cel mai rau caz.
Dar sti ca nimic nu vei face fara mancare care contine proteine.
http://www.youtube.com/watch?v=jWc8gHlAkoM Astea probabil sunt bune.

| tati a răspuns:

Daca folosesti grautati nu le ridica deasupra umerilor(greutatile nu se impaca cu cresterea in inaltime).Cel mai bine joaca-te cu corzile elastice(pentru umeri, pectorali, spate). Gantere pentru.biceps,triceps.Scari pentru. picior. Daca dispui de bani du-te la sala, acolo ai si trainer sa-ti arate.