| Vladut500 a întrebat:

Prin inot poti pierde masa musculara?

Răspuns Câştigător
| MrMuscolo a răspuns:

Nu prin inot se pune masa musculara(inotul este cea mai bunsa sursa de masa musculara) dar daca faci inot trebuie sa si si un stil de viata sanatos.Inotul provoaca o foame uriasa dupa ce iesi din bazin, nu trebuie sa te arunci in cartofi prajiti laughing

| Wehes a răspuns (pentru MrMuscolo):

''Inotul este cea mai buna sursa de masa musculara'', esti prost?!
Ai intrat vreodata intr-o sala de culturism?!

| MrMuscolo a răspuns (pentru Wehes):

Pentru varsta lui ma copil handicapat mintal si paralel cu sportul el are 13 ani citestei intrebarile

Numai raspundeti aiurea copii retardati mintal daca nu stiti despre ce e vorba

| Wehes a răspuns (pentru MrMuscolo):

Tu crezi ca toti sutem atat de retardati ca tine sa citim intrebarile fiecarui utilizator la care dam raspunsuri?!
Chiar dupa ce ti-am dat acest reply, ti-am citit raspunsurile de mai jos de la Sport si tot eu sunt ila paralel cu sportul rolling on the floor
Daca postezi pentru funde du-te in p.a mea la alta categorie si numai aburii copii care nu te pot contrazice pe aici.

| MrMuscolo a răspuns (pentru Wehes):

Ai grija ca eu nu te-am dat in p.a meahappy daca vrei numi e greu nici mie sa te dau in p.a mea, spre deosebire de tine eu nu-s crescut cu maimutele happy

| Voidwithin a răspuns (pentru MrMuscolo):

Nu e adevarat cel mai bine se duce intr-o sala de forta acolo pui cel mai bine muschi nici nu se compara cu inotul.

| MrMuscolo a răspuns (pentru Voidwithin):

Cel care a intrebat are 13 ani happy Pentru el cel mai bun este inotul

| Voidwithin a răspuns (pentru MrMuscolo):

Aha vad ca nu a precizat varsta.

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.In nici un caz.

| patriiiii89 a răspuns:

Nu, prin inot se pune masa musculara! Este un sport care iti mareste pieptul, dar te ajuta sa cresti in inaltime.

| CookieMtfk a răspuns:

Nu! ba chiar invers!winking