| Xenoverse1 a întrebat:

Pronostic la Real Madrid - FC Barcelona?

35 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Real-Barca : 2-1

| Xenoverse1 explică (pentru Simpatic):

Bravo! Ai ghicit scorul, ai un os de la mine

| Simpatic a răspuns (pentru Xenoverse1):

Ce ai mai fraier in drum? Si de ce ai dat raspuns nefolositor mai hater de 2 lei...
Eu zic sa dispari de pe acest forum ca esti un penal!

| Drimmero a răspuns:

Bate Real, 2-1

| Xenoverse1 explică (pentru Drimmero):

Eu nu as prea crede ca bate Barcelona de data asta?

| Drimmero a răspuns (pentru Xenoverse1):

O sa-i bata Barca exact cum i-a batut si in tur

| Xenoverse1 explică (pentru Drimmero):

De data asta castiga Barca si cu asta punct

| Drimmero a răspuns (pentru Xenoverse1):

Gooooooool 2-0

| Xenoverse1 explică (pentru Drimmero):

Spurcatule!

| Xenoverse1 explică (pentru Drimmero):

Arbitrii din Spania sunt praf cu tot cu VAR

| Catrice a răspuns:

2-0

| Drimmero a răspuns (pentru Catrice):

Ia, te uiti si tu la fotbal? de cand?

| Catrice a răspuns (pentru Drimmero):

De niciodată ca întotdeauna ghicesc scorul (ma rog, marja de eroare e de ±25%,dar asta nu contează)hee hee

| Xenoverse1 explică (pentru Catrice):

Ai fost pe aproape, altădată spune scorul pentru Barca

| Catrice a răspuns (pentru Xenoverse1):

La cum vorbești, nu meriți.

| Sn4k3 a răspuns:

Barca ez. Nu pleaca dembelinho fara hat trick.

| cfrtobias a răspuns:

0-1 Barcelona, e complicat oricum, acasa de obicei batea Real

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2-2 sau 0-2, oricum nu ma incanta Barcelona sub conducerea lui Coiman. Sper sa.l dea afara din vara. Un antrenor mai prost la Barca n.am vazut.

| Xenoverse1 explică (pentru anonim_4396):

Mie mi se pare ca Koeman e un atrenor bun si datorita lui Barcelona joaca mai bine decat cand era antrenata de Setien sau Valverde.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Xenoverse1):

Te inseli amarnic prietene. Joaca in ultimul hal. Pare ca joaca bine pentru ca are jucatori de valoare. De ce crezi ca Messi a vrut sa plece dar a avut probleme ca e sub contract si trebuie sa plateasca clauza de reziliere? Din vara pleaca 100% sa speram. De.asta nici nu mai are randamentul bun. Este cazut psihic. Pe Suarez de ce l.a dat afara Coiman? Aducea multe goluri, pase decisive, posesie, avantaj pe teren. E slab antrenorul. Barcelona cea mai buna mi s-a parut cea a lui Luis Enrique cu celebra tripleta Messi-Suarez-Neymar. Au castigat si La Liga, si Champions League, si Cupa Spaniei, si Supercupa Europei, si Campionat Mondial De Fotbal al Cluburilor, tot ce se putea.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Gnomul nu pleaca la alta echipa, stie ca daca a plecat si-a incheiat cariera de tot, la Barca e comoditatea prea mare, face ce vrea, isi da salariul pe care il cere, toate facilitatile de la barca sunt pentru Messi. A ajuns spaima levanticilor si a grenadelor din La Liga.

Tripla aia din 2015 a fost castigata datorita formei maxime a lui Neymar, care a fost numarul 1 in atacul catalanilor atunci, peste Suarez si Messi.

| timidu89 a răspuns:

Castiga Barcelona cu 2-0

| Eisenheim a răspuns:

Real-Barcelona 4-1

| DenqOO a răspuns:

2-1

| Xenoverse1 explică (pentru DenqOO):

Alt spurcat.

| DenqOO a răspuns (pentru Xenoverse1):

?
Să fiu cel mai spurcat. Eu țin cu Real Madrid

| Gabryel85 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, dar mi-ar placea sa vad ceva goluri. Macar 4, acolo. happy

| Ødegaard a răspuns:

Bate Real in mod sigur, Barcelona are un antrenor super bun insa fotbaliști de duzină, cu unele excepții, Messi, Pedri, Ansu, portarul

| Darius81 a răspuns:

2-1 baga 1-1 la pauza si gol final real

| Xenoverse1 explică (pentru Darius81):

Eu niciodata nu pariez impotriva echipei mele favorite

| Darius81 a răspuns (pentru Xenoverse1):

Vedem frate dupa meci rolling on the floor)

| Xenoverse1 explică (pentru Darius81):

Ce sa vedem castiga Barcelona, a venit timpul sa mai castige si Barcelona in fata Realului

| Darius81 a răspuns:

Fututti morti tai de om prost, ce *** mea intrebi atunci "pronostic", oricum am avut dreptate, a batut real cu 2-1, tu esti suporteru ala trist de la meci de isi da viata acolo pentru echipa lui, fa ceva omule cu viata ta ca nu ii ok, ti o pierzi pe toata la televizor si pe stadion

| Simpatic a răspuns (pentru Darius81):

Si eu am dat pronostit corect acestui nimeni si mi-a dat raspuns nefolositor si coment in scarba, fa-i raport la comnentariu ca eu i-am facut si poate scapam de acest nesimtit prost!