| Luca666 a întrebat:

Proteinele sau creatina pentru cresterea in masa musculara , danueaza inimii intr'un fel sau altu?mersi

Răspuns Câştigător
| Sandokan123 a răspuns:

Draga Luca,fii linistit proteinele nu dauneaza in niciun fel inimii,dar unii spun ca s-ar pute sa ti-se deregleze glanda si sa devii obez(dar asta depinde dupa corp).Eu zic sa iei linistit,ca doar sunt proteine, nu drogurilaughing))))), si in plus putini muschi nu fac rau nimanui! Funda?

| Luca666 explică (pentru Sandokan123):

Iti multumes pentru raspuns. Eu am putine probleme cu inima si nu stiiam exact daca imi va danuna.big grin

| Cosmin86 a răspuns (pentru Luca666):

Nu lua creatina daca ai probleme cu inima, doar proteine. cu proteinele n-ai niciun stres

4 răspunsuri:
| hummer24 a răspuns:

Proteinele nu o sa-ti dauneze, insa creatina da pentru ca o sa ai o retentie de apa mai mare in organism si deci presiunea sanguina o sa fie mai mare.
Ce probleme ai cu inima? saintrebi doctorul daca ai voie sa faci efort sau ceva de genu

| niNNu a răspuns:

Clar proteine!