| Xenoverse a întrebat:

PSG este cea mai spurcata echipa din lume?

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Nu, este chiar o echipa frumoasa care practica un fotbal frumos, tehnic, combinativ si eficient. Depinde de preferinte, eu detest Liverpool, Bayern, Barcelona si Man United.

| Drimmero a răspuns (pentru AFR81):

C O Y G#! E, pana sa vina arabii, PSG-ul era ceva de genul Toulouse in liga franceza. Lyon-ul imi place de acolo sau Saint-Ettiene. PSG-ul ca si in cazul lui City, 2 echipe facute peste noapte.

| OnuOnulică a răspuns:

Depinde ce înțelegi prin spurcată. E o echipă destul de bună.