| iCappy a întrebat:

Pun intrebarea asta de plictiseala, cum ati aranja voi un prim 11 cu acesti jucatori?
Portari: Neuer, Casillas
Fundasi: Pepe, Ramos, Thiago Silva, David Luis, Terry, Marcelo
Mijlocasi: Bale, Isco, Di Maria, Xavi, Inieste, Koke, Fabregas, Lampard, Gerrard.
Atacanti: Messi, Cristiano Ronaldo, Neymar, Luis Suarez, Rooney.
Van Persie, Aguero, Higuain, Cavani
Ofer Funda pentru cel mai bun 11

Răspuns Câştigător
| LimonadaBaa a răspuns:

Pai l-am bagat pe Koke deoarece Xavi si Gerrard nu pot duce un meci la intensitatea lui Koke, Isco in sezonul trecut nu prea a jucat la Real, deci de aceea l-am ales pe Koke+ ca a facut un sezon foarte bun la Atletico, nu degeaba i-au pus clauza de 60 de milioanehappy

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sistem :3-5-2
Neuer
-Ramos,David Luis, Thiago Silva
-pe dreapta Bale, pe stanga Di Maria, in centru Fabregas si Koke, in atac Van Persie, sprijinit de Ronaldo;
.e cam ofensiva, sau daca vrei super ofensiva, Cavani in locul lui Di Maria, Isco in locul lui Fabregas, iar pe Di Maria il mutam in locul lui Koke.
Messi si Ronaldo au cam acelasi rol, adica vin din spate, deci ambii in aceeasi echipa, nu prea ar avea loc, in locul lui Fabregas l-as fi propus pe David Silva.

| iCappy explică:

Al meu ar fi asa:
Portar: Neuer
Fundasi: Marcelo, Silva, Ramos, Luis
Mijlocasi: Bale Iniesta Di Maria
Atacanti: Ronaldo, Suarez, Messi

| TheWalker11 a răspuns:

Portar : Neuer
Fundas dreapta Sergio Ramos
Fundas central David Luis
Fundas Stanga Marcelo
(aparare destul de ofensiva zic eu )
Mijlocas stanga Bale
Mijlocasi centrali Gerrard(Lampard) cu Iniesta
Mijlocas Dreapta Di Maria

Atacant Stanga Messi
Atacant Dreapta Ronaldo
Iar in centru Van Persie( Cavani)
3-4-3

| Dzeko7 a răspuns:

Portar:Neuer
Fundasi:Ramos(dreapta) Thiago Silva si David Luiz (centru) Marcelo(stanga)
Mijlocasi:Bale(dreapta) Fabregas(centru) si Di Maria(stanga)
Atacanti:Ronaldo(stanga) Neymar (mijloc) si Messi(stanga)
Funda?

| shadyserban a răspuns (pentru Dzeko7):

Neymar nu a jucat in viata lui vârf deoarece nu are constitutie de atacant central. Pune-l si tu pe Ibra, Cavani, Van Persie, Suarez, nu pe Neymar.

| LimonadaBaa a răspuns (pentru shadyserban):

Dar nici Lahm nu a jucat fundas central si nici Ribery sau Robben mijlocasi in sistemul 4-3-3 ei sunt extremehappy

| iCappy explică (pentru LimonadaBaa):

Ai dreptate, Yaya Toure da randament pe mijloc, iar Ronaldo mijlocas? El e bun ca extrema stanga in atac.

| LimonadaBaa a răspuns:

Primul 11 al meu ar arata asa:
PortarNeuer
Fundas-Ramos(dreapta), Thiago Silva, David Luis, Marcelo(stanga)
Mijlocasi di Maria, Iniesta Koke
Atacanti Bale(el nu poate juca in sistemul 4-3-3 mijlocas central.) Messi, Ronaldo.

| iCappy explică (pentru LimonadaBaa):

Daca in locul lui Koke baga-i si tu un Xavi, Isco, Gerrard iti dadeam funda.

| LimonadaBaa a răspuns (pentru iCappy):

Pai l-am bagat pe Koke deoarece Xavi si Gerrard nu pot duce un meci la intensitatea lui Koke, Isco in sezonul trecut nu prea a jucat la Real, deci de aceea l-am ales pe Koke+ ca a facut un sezon foarte bun la Atletico, nu degeaba i-au pus clauza de 60 de milioanehappy

| shadyserban a răspuns:

Cred ca cel mai bun e asa:Neur,Marcelo,Lahm,Thiago Silva,Sergio Ramos,Yaya Toure,Ribery, Robben, Ronaldo, Ibrahimovic, Messi.

| SofiaMaria24 a răspuns:

Neuer,Thiago Silva,David Luiz,Ramos,Bale,Di Maria, Gerrard, Neymar, Ronaldo, Messi