| Drimmero a întrebat:

Punem cortina si peste sezonul 2016-2017 in toate competitiile de fotbal, repede mai trece timpul asta si uite asa se apropie super finala dintre Juventus si Real in champions league,, oare Juventus va lupta cu onoare in fata hoardei madrilene si va fi ocrotita de arbitrajele pro-spanioli?
Ce pronosticuri dati?

22 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Nicio echipa, de cand e noul format, nu si-a aparat titlul castigat, nu-i asa? Sper sa nu gresesc. Am o presimtire ca va castiga Juventus, dar e repede estompata de ideea ca Real e o masina de fotbal. Om vedea ce va fi.

| Drimmero explică (pentru AFR81):

Niciuna, nu vom vedea asa ceva prea curand,, poate doar daca Juventus isi pastreaza magicienii, fiecare finala are povestea ei, totusi.
Speram ca Juventus Torino nu va dezamagi microbistii!

| AFR81 a răspuns (pentru Drimmero):

Poate reuseste Real Madrid minunea happy

| Drimmero explică (pentru AFR81):

Abia acum mi s-a aprins mie neonul,, tu esti cu morbizii, mai intai zici ca simpatizezi pe Utd, cum s-o pui in aceeasi propozitie cu The Arsenal? Acum esti si Real...

| RAY a răspuns:

Sa castige cea mai buna echipa asta e cel mai important lucru

| Daniel9988 a răspuns:

Greu sa catsige Juve..si eu mi-as dori sa nu fie adevarat, dar asta este...

| Drimmero explică (pentru Daniel9988):

Ii bate Juventus de nu mai stiu de ei, pe ei mizez, sper sa nu ma dezamageasca tocmai Juve/

| Daniel9988 a răspuns (pentru Drimmero):

Pun pariu ca o bate Real... Juve a fost intr-o forma buna, dar nu excelenta in sezonul asta.Pe cand Realul...stii si tu.

| Drimmero explică (pentru Daniel9988):

Astia joaca fara offside-uri, ca si cum am juca tenis fara fileu, cam asa si cu hotii astia.

| Daniel9988 a răspuns (pentru Drimmero):

Nu chiar...

| Drimmero explică (pentru Daniel9988):

Deja v-au furat campionatul, nici voi n-ati fost deloc pe craca voastra sezonul asta,, ati cam mancat batai bune

| Daniel9988 a răspuns (pentru Drimmero):

Nu au furat campionatul.Au avut doar bafta la unele faze, de multe ori i-a salvat bara.

| Drimmero explică (pentru Daniel9988):

Acel moment cand la finalul sezonului poti sa o furi din cauza arogantei!

| Daniel9988 a răspuns (pentru Drimmero):

Bacelona n-a avut asa de mult elan in acest sezon, dar sunt ferm convins ca Realul nu merita nici 1/4 din ce a ajuns sa fie.

| Xenoverse a răspuns:

Bate Real si Juve sa se duca la dracu.

| Drimmero explică (pentru Xenoverse):

Iti calci pe orgoliu sa tii cu dusmanul pentru ca v-au scos fotbalul din cap? bwhahahaha

| FloareaSoarelui96 a răspuns:

Câștigă Juveeee.

| Drimmero explică (pentru FloareaSoarelui96):

Asa te vreau,, hai ca usor usor imi intri in simpatie, au o datorie morala torinezii pentru a castiga finala!
Juventus ...storia di un grande amore!

| FloareaSoarelui96 a răspuns (pentru Drimmero):

Opa, o dai pe italiană laughing
https://youtu.be/w1f6o1HQBvg

| Drimmero explică (pentru FloareaSoarelui96):

Hai ca nu suna rau, iti place italiana si cultura lor?

| FloareaSoarelui96 a răspuns (pentru Drimmero):

Am crescut câțiva ani acolo, deci da.

| Drimmero explică (pentru FloareaSoarelui96):

Interesant, chiar au tara misto macaronarii astia