| dorinbraga a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti cum e la scoala sportiva 'Fotbal" sut foarte pasionat de acest sport si as vrea sa stiu sa ma duc sau nu,, e greu sau usor?

2 răspunsuri:
| elenyss a răspuns:

Daca esti pasionat, ce mai conteaza cat de greu e? Bineinteles ca o scoala de fotball nu e usoara. Dar nu cred ca asta e un criteriu in a-ti atinge niste scopuri in viata.

| TestPetrut a răspuns:

Eu zic ca este usor te invata smecherii cum sa ei mingea de la altul
eu sunt la scoala de fottball din tecuci se numeste sageata e misto