| Magnifico a întrebat:

Real Madrid campioana Spaniei! Cum vi s-a parut meciul?

Răspuns Câştigător
| MaStErShOt a răspuns:

Interesant, merita Real sa castige, sa le mai scoata din fite celor de la Barca, bravo si lui Chelsea ca i-au batut miercuriwinking funda?

| Magnifico explică (pentru MaStErShOt):

Normal...nici eu nu as fi spus-o mai frumos ai si vot nu numai funda!

22 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Slab.cel mai slab ''el clasico'' din ultimii 10 ani.rolling on the floor

| Magnifico explică (pentru a1doru):

Poate...dar merita Real Madrid sa bata.ce Barcelona.cn e Messi? Eu nu am vazut nici un Messi pe terenlaughing)

| a1doru a răspuns (pentru Magnifico):

Pai Messi a fost cel mai slab de pe teren, da ce sa-i faci.se mai intampla si la case mari, ca doar si ei sunt oameni, nu masini.

| Magnifico explică (pentru a1doru):

Cum spunea si comentatorul "astazi am aflat ca si Messi este om"...mi-a placut cum s-a descurcat C.Ronaldo la acel faza...ei drept pasa a facut toti banii, primele 2 goluri au fost aiurea pe greseli individuale ale unor jucatori.

| Magnifico explică (pentru a1doru):

C.Ronaldo la acea faza cei drept pasa a facut toti banii ***

| Magnifico explică (pentru a1doru):

Ti-am dat vot folositor la "Slab.cel mai slab ''el clasico'' din ultimii 10 ani." si intelignet la "Pai Messi a fost cel mai slab de pe teren, da ce sa-i faci.se mai intampla si la case mari, ca doar si ei sunt oameni, nu masini." laughing

| pwp a răspuns:

Ma bucur ca a castigat Real happy
Pronosticul meu a fost 3-1 pentru Real, dar e bun si 2-1 big grin

| Magnifico explică (pentru pwp):

Si eu ma bucur...gata cu suprematia Barcelonei finala UCL e Real Madrid-Chelsea si ia Realul smug

| PoeTuL05 a răspuns:

Finala garantat va fi barca-real nu va faceti sperante ca nu cade barcahappy.

| Magnifico explică (pentru PoeTuL05):

happycel mai probabil finala va fi Real Madrid-Chelsea 2-0 daca are noroc Barca ajunge in finala si pierde si aici tot cu 2-1..asta daca nu ii da Chelsea 4 boabe happy

| PoeTuL05 a răspuns (pentru Magnifico):

Tu cred ca ai uitat cine a batut 80% din meciurile barca-real.Crezi ca barca e renumita pentru numele ei? nu...ea este renumita pentru jucatorii de elita pe care de asemenea ii are si real dar tot barca e mai buna iti spun garantat.happy

| Magnifico explică (pentru PoeTuL05):

Ca sa vezi ca a cazut Barca...finala este Real Madrid-Chelsea 2-0 happy

| PoeTuL05 a răspuns (pentru Magnifico):

Finala bayern-chelsea stai cumintehappy

| Magnifico explică (pentru PoeTuL05):

Ma gandesc si eu la posibilitatea asta...Real ori bate ori face egal oricum Bayer nu castiga thinking

| PoeTuL05 a răspuns (pentru Magnifico):

Ce ziceai de bayern? Le-a bagat morcovu in fund la realrolling on the floor)))))

| Magnifico explică (pentru PoeTuL05):

Sa iti spun cevahappy eu nu sunt fan Real Madrid ci imi plac mai mult niste echipe din Anglia : Man United, Chelsea si Man City.Cu alte cuvinte eu doar m-am bucurat ca cei de la Barca au fost in sfarsit detronati cu atat mai bine ca de o echipa engleza.Eu nu am tinut si nici nu tin cu Real Madrid doar ca mi-a placut ca le-a facut felul celor de la Barca.happy

| PoeTuL05 a răspuns (pentru Magnifico):

Acum sa o dai si tu la intoarsalaughing)))pana acum te luptai pntru real la greu.acuma ai dato pe echipe engleze?rolling on the floor))lasa-te frate de fotbalhappyfara suparare.

| Magnifico explică (pentru PoeTuL05):

Ma tu chiar nu mai inteles....eu sunt anti-Barca (si atat) cu alte cuvinte ce poate fi mai amuzant decat sa intrebi un fan catalan cum i s-a parut un meci in care echipa sa a avut 2-0 si un om in plus pe teren acasa si dupa a fost scoasa.

Se vede ca te-ai suparat tu "lasa-te frate de fotbal" imi inchipui cum este sa iti fie ciuda de sa-ti vina sa te spanzuri ca pana la urma sunt roman (echipa nationala a facut-o de multe ori lata imi venea sa sparg tv-ul de nervi).

Nu e cu suparare ca te inteleg-iti este ciuda de mori! devil

P.S : Eu niciodata nu ma voi lasa de fotbal! In caz ca nu stiai :

fotbal + oxigen = viata happy

| PoeTuL05 a răspuns (pentru Magnifico):

Eu ciuda? eu abia asteptam sa piarda saracii de la barca si aia de la real sa le mai cada putin din fitze.bayern va lua oricum CL deci eu nu am nimic impotriva cu asta.Imi place faptul ca aman2 au cazut fix inainte de finala cand toata lumea credea ca finala va fi barca-real chiar si eu credeamlaughingnu am nici urma de ciuda pentru barca sau realrolling on the floor).imi pare chiar foarte binehappy

| Magnifico explică (pentru PoeTuL05):

Ciudat ca si eu vreau sa ia Bayern....cum spuneam nici Barca nici Real nu ma impresioneaza thinking