| Mimo2 a întrebat:

Realizezi ceva daca faci tractiuni si flotari la paralele?
adica poti avea rezultate asemanatoare cu cele de la sala? in ceea ce priveste spatele si pieptul?
sau macar 50 % din ce realizezi la sala?
astept raspunsurile voastre!

2 răspunsuri:
| Ionuțsuparatu1 a răspuns:

Da se poate daca faci cam 25-30 de flotări.si cam 40 de abdomene dimineața si seara.Succes!

| HalaMADRIDVivaCR7 a răspuns:

Poti avea acasa rezultate mult mai bune decat au multi la sala! Cand faci sala felul cum lucrezi reprezinta doar 30%! Restul de 20% este odihna, iar cel mai important lucru este alimentatia in proportie de 50%! De aici trage tu concluzia