| almaz a întrebat:

Recomanda cineva Herbalife? Cam scumpușoare produsele lor, se poate de înlocuit cu altele mai ieftine?

8 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Niste cacaturi ordinare, exista produse romanesti extraordinare la nici 20% din preturile HL. Plus ca porcariile alea ale lor au si omorit ceva oameni, au platit niste zeci de milioane de coco in urma proceselor prin state. Ai Dacia Plan, ai Hofigal, ai Favisan, plus inca o gasca de-alde Steaua Divina, si tu vrei sa le dai banii nemernicilor alora de la HL? Ce te-ar interesa?

| almaz explică (pentru GabiDumitrescu):

Vreau să slăbesc puțin, dar am nevoie să mă consult cu cineva în privința la câteva întrebări, vreau să-mi cumpăr ceva proteine din soie, etc...să pot să păstrez cât de posibil este masa musculară, în fine....am câteva întrebări și nu știu cui aș putea să le adresez.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru almaz):

Aha, am inteles. Nu exista remedii-minune pentru slabire care sa nu iti faca praf metabolismul, sper ca stii asta. In rest, mai bine iei un slow juicer performant ca sa bagi sucuri naturale (nu neaparat Huron, eu am luat un Oursson foarte ok cu 835 RON) si in rest sport, stil de viata sanatos, alimentatie cit mai lipsita de timpenii. Sugestia mea ar fi sa discuti cu un nutritionist. Pur si simplu doctor nutritionist, nu dobitoci de-astia care iti baga vrajeli numa'numa' sa iti vinda niste prostii la suprapret.

| cristimihailov a răspuns:

Natura este cea mai ieftina.
Raw vegan te face perfect.
Nu ai nevoie de suplimentele lor.

Poate niste B12.

| aumih16 a răspuns:

Sunt pe piata! din 1994! cei de la herbalife! la acest capitol ii bat si pe cei de la amway care sunt pe piata! din 1999! dar si pe zepter! depinde daca sunt ei cea mai cautata companie! eu zic spun ca da! avand in vedere numarul lor de clienti!

| presus a răspuns:

Bun de nimic.

| Mihaelablabla a răspuns:

Cu herbalife slabesti atata timp cat le iei. Dupa ce te opresti te vei ingrasa din nou!

| Qwwww a răspuns:

Nu recomand, după părerea mea sunt scumpe și ineficiente.