| SKa a întrebat:

REPETT
Care e mai bun Cromul Sau OTELUL?

Funda!

6 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Ce intrebari cu 100 de raspunsuri puneti straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde la ce faci referire ca ar putea sa fie folosite, ambele metale sunt folosite in scopuri diferite, enumera cateva exemple.

| rutanklan a răspuns:

Cromul se folosete pentru a proteja otelul neinoxidabil de rugina & stuff. Crede ma nu o sa iti mai pese daca ii aluminiu, cromoly sau ceva fier cadrul ala de bmx.

| SKa explică:

Off sateti greii de capp

Am spus e mai bun oetlu sau Cromul?

adaug:
Pentru un cadru de bicicleta BMX

| anonim_4396 a răspuns (pentru SKa):

Cromul este casant, este imposibil sa ai cadru de bicicleta din acest metal, prin urmare, otelul este mult mai tare.

| mikynelu a răspuns:

Otelul...100%