| Xenoverse a întrebat:

Rubentus Torino este ciuma fotbalului?

9 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Dupa ce v-a scos fotbalul din cap, cred si eu ca frustrarea este mare,,, nimeni nu ii ia locul Barcei, ciuma absoluta!

| Xenoverse explică (pentru Drimmero):

De abia astept happy sa ajunga iar Barcelona echipa de acum 2 ani care a castigat toate trofele imposibile, atunci sa te vad daca mai zici ca Barcelona este ciuma absoluta.

| Drimmero a răspuns (pentru Xenoverse):

Vise si iar vise,, se impune Juventus si pe Camp Nou, voi nu aveti aparare,, s-a vazut in meciul de la Torino ca Barca a ajuns limitata rau, nici macar in La Liga nu mai bateti la scor echipe gen Las Palmas sau alte glume din campionatul ala spaniol, dupa ce se retrage Messi, iar va aventurati in mediocritate, Realul de exemplu a batut cu multe accidentari in deplasare pe un Bayern solid, dar si cu accidentari, sper ca se califica Bayern in retur

| Xenoverse explică (pentru Drimmero):

Inainte sa comentezi de echipele altora, mai intai uita te la echipa ta care risca sa nu prinda nici macar un loc de europa league, si daca vrei sa stii Barcelona a umilit pe Las Palmas la inceputul anului cu 5-0, eu zic ca e un scor cam mare, asa ca nu te mai da mare cu echipa ta de clovni.

| Drimmero a răspuns (pentru Xenoverse):

W0nger e specialist in a prinde loc de ucl,, ne batem cu Pool, City si Utd la locul 4... pai tu cu petarde ca Las Palmas si Granada te lauzi?

| Xenoverse explică (pentru Drimmero):

Oricum arsenal nu va ajunge niciodata la nivelul lui Barcelona nici in peste 100 ani.

| Drimmero a răspuns (pentru Xenoverse):

Barca pana in 2006 era nimeni in Europa... despre ce vorbim? A avut noroc cu Xavi, Messi, Puyol, generatia aia puternica, ca daca nu o avea, ramanea la nivelul Sampdoriei in cupele europene

| Xenoverse explică (pentru Drimmero):

Si arsenal la fel si acum.

| Drimmero a răspuns (pentru Xenoverse):

La noi este cu totul alta problema, ti-am mai zis,, regimul lui W0nger nu i-a permis lui Arsenal sa se dezvolte pe partea sportiva, a fost limitata de acest lucru.