| Erick1 a întrebat:

Rugby sau fotbal american? Am decis ca as dori sa incep unul din aceste doua sporturi, chiar daca nu am mai facut asta pana acum. Sunt clasa a 12-a dar nu cred ca e prea tarziu. Sunt un tip foarte masiv, am 1, 95 m si vreo 140 kg, deci care sport credeti ca ar fi mai adecvat pentru mine? Eu fac sala de cativa ani buni mai serios, stau foarte bine la capitolul forta.

2 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Rugby

| aXy99 a răspuns:

Rugby, e mai popular in Romania.
PS: Tu esti cel din poza? Nu pari de 140 kg. Sau e veche poza?