| AxlRose a întrebat:

S-a abonat cineva la wwe network? Vreau sa ii adresez cateva intrebari. Lasati mesaj va rog

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu m-am abonat. Însă, eu văd PPV-urile de mulți ani pe acel site pe gratis.

| AxlRose explică (pentru OnuOnulică):

Si eu fac asta, dar in fiecare an la wrestlemania sacadeaza grav orice site, ca ii mega populat. La restul PPV-urilor nu ii problema, numa ca mi-as face acuma luna asta sau cat de putine luni se poate sa vad wm32 live in hd cum trebuie

| OnuOnulică a răspuns (pentru AxlRose):

Prima luna o să fie pe gratis. Nu o să plătești nimic în prima lună dar apoi o să trebuiască să plătești.