| Necunoscutu92 a întrebat:

Sa faci 6 luni un sport și să și mergi la un concurs cum vi se pare?

Răspuns Câştigător
| gogu220 a răspuns:

Cam asta e ideea. Să te antrenezi ca să ajungi la concurs. Sau ai vrut să întrebi ce părere avem că după doar 6 luni ai fost selectat în echipa care merge la concurs?
Dacă asta era, înseamnă că îţi place sportul pe care îl practici şi că eşti talentat. Mergi mai departe.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă nu pleci la concursuri atunci pentru ce te-ai mai antrenat?

| darrio2007 a răspuns:

Mi se pare normal. Sa mai si castigi.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să faci, să practici 6 luni, mi se pare insuficient, ca să te prezinți, să mergi la un concurs.
De obicei la un concurs, sunt baremuri de performanță la inscriere, ca să nu încurci lumea acolo cu prezența ta neavenită.
Dacă te încadrezi după 6 luni în baremuri, poți merge.
Dacă mergi doar ca să faci act de prezență, e una.
Dacă vrei să fii pe podium de premiere, 6 luni nu sunt suficiente.