| sabin89 a întrebat:

Să fie ăsta oare cel mai frumos gol din istoria fotbalului? Ce ziceţi?
https://www.youtube.com/watch?v=WkqecpHcIPw

Răspuns Câştigător
| KaanNoah a răspuns:

Nu poti spune care e cel mai bun, dar asta sigur e printre cele mai frumoase

8 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Depinde. Daca e vorba strict de finalizare, as spune ca nu, daca e sa luam in calcul toata faza, da, e posibil sa fie unul dintre cele mai frumoase goluri. Sau poate chiar cel mai frumos.

| sabin89 explică (pentru aXy99):

De ăsta ce zici?

https://www.youtube.com/watch?v=YBaXSEkzAEE

| aXy99 a răspuns (pentru sabin89):

Superb. E greu sa le cataloghezi.

| gogu220 a răspuns (pentru sabin89):

Ăsta da gol muncit şi foarte bine gândit, şutul pe poartă la colţul scurt.

| aXy99 a răspuns (pentru sabin89):

Https://youtu.be/WkackcFHGhI?t=232
Ce parere ai de asta? Strict ca gol.

| sabin89 explică (pentru aXy99):

Supranatural

| gogu220 a răspuns:

Da. Dribling, viteză, finalizare frumoasă, poate intra in top 100 cele mai frumoase goluri, dar parcă nu pe primul loc.

| sabin89 explică (pentru gogu220):

Să nu intre oare nici măcar în top 10? happy