| Eduard_Sorin_1990_zpcN a întrebat:

Sa iau prohormoni de la Warrior Labz? E legal; in ziua de azi nu mai e cum era odata, acem PCT, blocatori de estrogen, protectori de ficati, rinichi... ati luat macar SARM vreodata sau ceva, stiti?
Va multumesc frumos

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Daca ai sub 18 ani raspunsul e nu. Daca da, ai avea mai mult noroc pe un forum de culturism sau fitness.

| Eduard_Sorin_1990_zpcN explică (pentru Wr3nch):

Pai unde... unde sa caut... ma duc pe reddit dar nu prea am sperante ca sunt niste panarame de gaini cretine violente. pfhhh

| Eduard_Sorin_1990_zpcN explică:

Nu merge. Nu stiu pe nimeni sa intreb... ce dracu frate