| RoninKuzuri a întrebat:

Sacul de box ajuta la slabit?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Alimentatia =restractia de calorii ajuta plus cardio

| LaraClarice a răspuns:

Da, ajuta.

| anoniiim1807 a răspuns:

Nu stiu neapărat daca te ajuta la slabit, insa te ajuta sa faci mișcare si asta e bine si sănătos happy

| Alexandru_Stefan_2000_JEtt a răspuns:

Nu te ajuta
Am încercat și eu cu sacul de box dar un prieten mi-a recomandat​ să meargă la sală că este mai bine decât să îmi bat capul cu sacul de box

| david2999 a răspuns:

Da ajuta foarte mult, e o modalitate de cardio si sacul dar mult mai alerta fata de banda, si arzi calorii mai multe!

| KD_Ionuț_1994 a răspuns:

Sacul de box nu prea ajuta la slăbit, îți recomand să te duci la o sală/fitness unde exista "cardio" și sa alergi pe banda timp de 1h pe zi, poate îți faci și un abonament la sala de forță și vei putea slabi dar și pune masă musculară.