| ReddY25 a întrebat:

Sahtior sau Bate Borisov?

Răspuns Câştigător
| vodami92 a răspuns:

Sahtior donetsk ar merita! cate trofee au astia! imi amintesc si de perioada aia cand antrena mircea lucescu! sa ii dea dumnezeu sanatate multa! si mai ales cand in echipa mai erau si romani! adica razvan rat! ciprian marica! cosmin barcauan! si care mai erau! vremuri frate! ce fotbal era! meserie! multi din fosti jucatorii au fost uitati! vorbesc desigur de viorel domocos si altii! bine ca unii macar mai activeaza!

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

De fapt sunt din țări diferite. Asta intrebai sau ce?

| ReddY25 explică (pentru sierra1):

Făceam o comparație

| Drimmero a răspuns:

Sahtior 'Bate' pe Borisov.

| Sn4k3 a răspuns:

Bate

| gabicoo a răspuns:

Dinamo București! Ei se antrenează de 20 de ani pentru Șampion Lig!

| vodami92 a răspuns (pentru gabicoo):

Vai si acum sunt in liga 2! ii paste probabil si liga 3! liga 4! nici nu vreau sa ma gandesc ce va fi la ei!