| jonydd a întrebat:

Sal all am 15 ani inaltime 1'92 greutate in jur de 75-80... si vreau sa iau batoane cu proteine ca sami cresc masa musculara si vreau sa iau ceva gen protein-R sau whey bar astea au mai multe proteine si nu stiu cand si cat sa le iau adica inainte sau dupa antrenament (abdomene, flotari, ridicari etc) cand e mai bine ca totusi vreau sa pun cv muschi (fara pastile, steroizi) ce imi recomandati si cum mersihappy

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| dragonballz a răspuns:

Frate.nu lua nimic absolut nimic. apucate de exerciti. anainte de antrenament ia niste fructe orice fruct.niste peste ceva branza si peste o ora apucate de exerciti de ex:incepi cu incalzirea sti si tu nu cum se face incalzirea.incepe de jos in sus.adica
1. flotari incepe cu cateva vreo 5 si incepi sa uri daca nu poti fa pe serii adica 10 flotari pauza 1 minut iar 10 si iar si iar si tot asa
a da ai ia totusi niste vitamina C cu propolis niste magneziu B6 sau du-te la o sala simplu ce te complici atat.da si tu o funda daca vrei id meu:tulica_claudiu