| anonim_4396 a întrebat:

Sal,am acasa doua gantere de 20 kg una, ce grupe de muschi as putea face cu ele, si ce exerciti?

1 răspuns:
| SerbanSnake a răspuns:

Destul de multe, poti lucra pieptul(daca ai si unde plan drept, inclinat)prin fluturari si impins apoi spatele prin ramat din picioare, bratele prin flexii/ciocane, tricepsul prin impins cu priza scurta sau extenstii dupa ceafa, trapezul prin ridicare din umeri, umeri prin impins din picioare/fluturare/ridicari frontale chair si picioarele prin genoflexiuni si fandari astea fiind spuse spor la treaba.