| anonim_4396 a întrebat:

Sal care este varsta maxima de dat la fotbal big grin adica pana la ce varsta pot sa ma dau am 13 ani neinpliniti

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti sa te duci si acum daca iti place si ai calitati. Imi amintesc ca fostul jucator a lui CFR Cluj, Culio, spunea ca a inceput fotbalul in mod serios doar dupa 18 ani. Succes si numai bine!

8 răspunsuri:
| Sanke a răspuns:

Daca vrei poti sa te apuci si la 29 de ani laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ms

| SamSon a răspuns:

Sportul nu are varsta! eu am fost la fotbal la 13 ani happy

| ionutzzz90 a răspuns:

Pai,si la 18 poti!

| RaulDag a răspuns:

De unde esti?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din bucuresti sunt

| mada1 a răspuns:

Salut.eu sunt la footbal de la 11 ani.acum avand 17... poti sa te duci la ce varsta vrei tu daca poti face fata ...chiar daca nu o sa continui adica sa faci de performanta, e bun ca si sport cativa ani de zile.

| RaulDag a răspuns:

Pai sunt cluburi unde poti mergebig grin... daca ai talente poti fi chiar titular.Eu de exemplu sunt numai de 1 an si sunt titular, dar am ajuns titlar la 2 luni de cand am mers acolodaca ai talent poti deveni chiar titular in mai outin de 2 luni, si bine inteles sa fi foarte serios