| Tigrrr a întrebat:

Sal, cum fac si eu niște șmecherii cu bmx-ul? Am un bmx five 5, de la decathlon, ce trebuie sa fac m-am uitat la diferite videoclipuri degeaba ca nu pot, mai degrabă vreau sa învăț sa mă mențin pe o roata și să sar cu amândouă roti deodată cv gen se ridica roata din fata și după cea din spate sau nu știu, cel mai bun răspuns și cel mai detaliat primește funda!
Mulțumesc anticipat!

1 răspuns:
| tickey a răspuns:

Urmareste tutoriale pentru acele sarituri si scheme, nu clipuri. Poti invata doar incercand pana stapanesti miscarea respectiva. E ca invatatul mersului pe role sau bicicleta, usor usor incepis sa stapanesti mai bine.