| dendendenis a întrebat:

Sal TPU cine credeti ca va fi noul antrenor al nationalei romaniei?

7 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Mircea Rednic sau Boloni

Răspuns utilizator avertizat
| yasser25 a răspuns:

Greu de spus, cu siguranta insa nu Olaroiu, cred ca momentan o sa ramana Razvan! parerea mea laughing

| Uilula a răspuns:

Greu de spus cred ca piturca sau olaroiu eu pe astia i-as pune sau pe dorinel munteanu:d

| Florin a răspuns:

Eu as dori sa vina Cosmin Olaroiu,poate sa califice Romania, dar nu cred ca va veni, si va ramane Razvan Lucescu.

| FrunZulitZa_4751 a răspuns:

Olaroiu sau Hagi stiu sigur.

| FrunZulitZa_4751 a răspuns:

Razvan o sa zboare sigur sigur si ramane Olaroiu cu Hagi ca Mircea Lucescu nu isi lasa echipa asa a zis.