| RockforRO a întrebat:

Sal TPU
Inainte eram o fire lenesa,stateam si ma plictiseam toata ziua si nu aveam niciun pic de energie,eram molesit tot timpul...
Dupa ce am inceput sa fac sport si sa mananc mai sanatos sunt plin de energie...dar faza e ca nu prea pot sta locului,tot timpului am nevoie sa ma misc, nu pot sta locului 1 secunda...
Credeti ca asta e din vina sportului sau?
(Stiu ca e o formulare stupida dar nu prea aveam cum sa ma exprim in acest moment si chiar sunt curios ) happy

2 răspunsuri:
| Biiskrem a răspuns:

E bine că ești energic. Și ce spui tu cu „nu pot sta locului o secundă", e specific copiilor... Nu mai ești o legumă, bucură-te.

| Pufuleatzaxxx a răspuns:

Da! Sportul iti da energie!