| DanutzDarkness a întrebat:

Sal TPU, Joi de la 22:00 pe sport.ro este wwe Survivor Series 2012, cine prezice rezultatele dau funda+vot.Meciurile sunt: 1.Antonio Cesaro vs R-Truth(U.S.A. Champions) 2.Echipa Foley(Kane,Daniel Bryan,The Miz,Randy Orton & Kofi Kingston) vs. Echipa Ziggler(Dolph Ziggler,Cody Rhodes,Damien Sandow, Wade Barret & Alberto Del Rio) 3. Eve vs Kaitlyn(Divas Champions) 4.Big Show vs Sheamus(Heavyweight Champion) 5.Cm Punk vs John Cena vs Ryback(WWE Champions) Noroc,cine ghiceste, sau are cele mai putine greseli primeste Funda+Vot!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Cesaro.
2. Team Ziggler - mizez pe o trădare a lui Miz.
3. Nu-mi pasă.
4. Big Show.
5. Ryback - probabil cena şi Punk se vor " duela " cel mai mult în timpul meciului, iar Ryback va apărea brusc şi va mătura cu ambii pe jos.

4 răspunsuri:
| beatbox97alex a răspuns:

1. Antonio Cesaro
2. Echipa Foley
3. Kaitlyn
4. Sheamus
5. Cm Punk ( clar va ramane campion pana la royal rumble )

| DanutzDarkness explică:

EU zic asa:1.R-Truth 2.Echipa Foley 3. Eve 4.Sheamus 5.RyBack sau Cena sa vedem...

| DanutzDarkness explică:

Nu ati nimerit niciunu i-m dat funda celui care are cele mai putine greseli.

| Dragos9702 a răspuns:

1.R-Truth,2.Echipa Foley, 3. Eve, 4.Sheamus,5.Cm Punk