| erabianleonard a întrebat:

Sal TPU.
M-am apucat recent de sala si la presa imping 150-180 de kg... am 14 ani si am obs ca inainte aveam 1.77 cu papuci si acum fara papuci am 1.75, e posibil sa scad in inaltime de la presa?

6 răspunsuri:
| SiLaS a răspuns:

Esti paralel, in primul rand ca nu ai cum sa scazi 3cm si in al doilea rand nu ai cum sa ridici 180kg.Ori minti ori esti complet pe langa.

| erabianleonard explică:

Am 80 de kg

| RaulGeorge798 a răspuns:

Apropo,cum a spus si nicoale nu e bina sa faci sala la 14 ani, corpul tau nu se dezvolta asa cum trebuie de la SINE.Si inca ceva, ce ai spus tu acolo sa scazi in inaltimerolling on the floor este paralel rau de tot cu lumea reala.Omul creste, si imbatraneste, nu ai cum sa scazi in inaltime rolling on the floor esti chiar figura de om man... heheh multa bafta

| NicolaeAndi a răspuns:

1. Nu e bine sa faci sala de la 14 ani pentru ca nu te mai dezvolti. 2. Sa fim seriosi, cine te-ar crede ca ridici 150 de kg la 14 ani? laughing

| RaulGeorge798 a răspuns (pentru NicolaeAndi):

1.Mare domn la ce spui si mare dreptate.2.Nici el nu stie ce sa minta.

| evi1985 a răspuns:

Nu o sa mai cresti daca mai practici asa ceva!