| Vegeta07 a întrebat:

Salata se mananca cu paine sau fara?
Daca vrei sa slabesti

11 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Fara sau cu foarte foarte putina.

| Adry05 a răspuns:

Normal ca fara, painea ingrasa.

| peperonies a răspuns:

Daca vrei sa slabesti nu mai bea altceva in afara de apa si nu mai manca nimic facut cu zahar, faina, orez sau cartofi.

| deeeaqq a răspuns:

Tu ce crezi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Painea ingrasa dar nu cea neagra integrala dar daca e vorba de o salata este indicat sa mananci fara paine.

| NAT0 a răspuns:

Nu te slăbeşte o salată. se slăbeşte prin efort fizic.
se mănâncă fără cum au spus majoritatea deoarece pâinea conţine carbohidraţi la fel ca şi cartofii sau pastele, orezul şi altele.

| Skippy223 a răspuns:

Fara, normal.

| Goddess23 a răspuns:

Cam orice salata se mananca fara paine. Insa daca vrei sa slabesti si nu poti renunta la paine, gasesti in comert paine din faina integrala. Si renunta la grasimi, dulciuri si bauturi carbogazoase, de fast food de asemenea.

| Sexyfoxy2003 a răspuns:

Fară pâine.Painea îngrașă în caz că nu știai.

| Raul55555 a răspuns:

Salut,daca vrei sa slabesti este important sa faci sport,trebuie sa arzi mai multe calori decat cele pe care le consumi,paine nu este recomandata deoarece are multe "calorii goale",dar daca iti place nu poti renunta la ea direct, doar incearca sa reduci treptat din cantitatea de paine, important e sa nu mananci pentru ca vrei sa slabesti, sa mananci pentru ca iti place ce mananci, bafta

| Ioana8014 a răspuns:

Pai da pentru ca iti trebuie si la glucide dar sa manaci salata doar cu paine neagra, integrala sau crecarji(nu stiu cum se scrie) dimineata si dupamiaza in nici un caz seara.