| Bv_Andrey_1977 a întrebat:

Sall all! as vrea ca de 1 aprilie sa fac ceva farse...(fix in acea zi am excursie pana pe 3 aprilie)as vrea sa fac si acolo ceva farse...nu vreau sa copiati de la altii. Spuneti si voi cateva, dar amuzante

cine zice cele mai multe si amuzante va lua funda!
AAAAA da si scuzati categoria

1 răspuns:
| bacescuadrian a răspuns:

Pai una foarte celebra e aceea cu pasta de dinti pe fata, iar daca vrei sa faci o farsa horror cumparati o masca ca aceea din filmul Screm, o pui pe fata noaptea si il trezesti pe prieten/a.O sa se sperie de moarte.