| DownHill a întrebat:

Sall all, cine credeti ca o sa castige Royal Rumble 2012?

Răspuns Câştigător
| klameteo a răspuns:

S-ar putea sa castige Kane sau Chris Jericho.Si in plus nu poate sa castige Big Show, nici Punk si nici The Rock deoarece Big Show va avea probabil un meci cu Bryan pentru Centura Mondiala si nu cred ca ar vrea sa intre in Rumble, Punk are meci cu Dolph Ziggler pentru Centura Wwe si nici el nu cred ca va intra in meci si The Rock probabil nu va fi prezent la Royal Rumble.Asta e parerea mea.

7 răspunsuri:
| Fly2Sky a răspuns:

A castigat sheamus fraierilor

| Neymardasilva11 a răspuns:

Eu vroiam sa castige Randy Orton sau Kane, dar a castigat Sheamus. Oricum si el era printre favoriti mei. FUNDA?

| AudiMclaren a răspuns:

Randy Orton sau John Cena

| DownHill explică (pentru AudiMclaren):

Nu stiu si eu am crezut anul trecut tot asa da uite ca a castigat alberto del rio!

| CocaColaKerry a răspuns:

Eu Cred Ca Va Castiga Randy Orton Sau BigShow

| Tensor a răspuns:

Eu zic ca 99% va castiga Y2J (Chris Jerico)... dar stii ce am auzit? Am auzit ca vine Golberg daca il stii la Royal Rumble!

| Iulya70 a răspuns:

Nu stiu... poate big show.the rock...cm punk.