| K4ppy a întrebat:

Sall all! Funda:X! deci, ce sa fac sa fiu mai bun la fotbal? sunt deja, am sutu bun., cateodata mai ratez etc.Pasele,kateodata ma inkurk sh o dau gresit.sad, viteza nu prea am.am doar putina laughing, vreau sa devin bun la fotbal.happy, cel care raspunde la intrebare primejte funda+vothappy

Răspuns Câştigător
| Show4You a răspuns:

Recunosc si eu ieram odata ca tine chiar vream sa ma las de fotbal ca nu-mi mai iesea nimic. nici perluari nu mai stiam sa fac cu mingia si ma speriam.crede-ma daca joci cu colegi tai te simpti liber nu te streseaza nimeni si eu tot asa am ineput iar sa joc si acu sunt apoape cel mai bun din clasa idee mea e niciodata sa nu iti pierzi increderea... sfatu meu e sa te duci pe teren cu o mingie si cu un var sau cu un prieten si sa exersezi.si cel mai mare secret este sa nu stai degeaba pe teren sa astepti pase trebuie sa fi tot timpu in miscare dupa aia daca nu esti in miscare ti se duce si chefu trebuie sa fi tot timpu in miscare in meci Cp

7 răspunsuri:
| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

La gramatica nu vrei sa fii mai bun?

| tinaHd a răspuns:

Daca vrei sa fi mai bun iti trebuie viteza mareee deci du-te la atletism:*

| Maximillian a răspuns:

Trebuie sa ai talent! Depinde ce joci. De ex daca esti portar nu ai ce sa faci cu viteza.Du-te la o echipa de juniori, nu trebuie neaparat sa te apuci de fotbal, doar pentru antrenamente si meciuri, nu cv foarte serios. Acolo iti poti mari aptitudinile intr-un mod mult mai rapid decat cu colegii la scoala!

| K4ppy explică (pentru Maximillian):

P.S:Sunt atacanthappy, am talent...laughing, dar gresesc mereu sh mi-e frica sa nu ratezsad

| Maximillian a răspuns (pentru K4ppy):

O echipa ar fi cea mai buna decizie si solutie. Antrenorul iti va da remediul la frica ta, si iti va regal micile greseli. Plus ca ai sansa daca prinzi 2-3 meciuri bune sa te lansezi.

| Ciumpi35 a răspuns:

Si eu la inceput eram varza.nu mai vroiam sa joc pana intr-o zi cand am descoperit ca sunt foarte bun fundas. de atunci joc de fiecare data cand am ocazia. eu iti sugerez sa nu renunti si sa gasesti la ce te pricepi:portar, fundas, atacant.

| wanted112007 a răspuns:

Nu iti trebuie viteza asa mare... Uita-te la Xavi si Busquets nu fug asa tare dar sunt tactici, gandesc jocu si sunt foarte buni ...nici eu nu fug asa tare dar am tactica si joc destul de bine. sfatu meu ii sa te duci si sa te antrenezi cat mai mult, Sa dai centrari sa joci pase si sa dai cu mingea in perete tongue